HEr türlü eglenceye ulaşabilceniz tüm gamegarden okeycilerin hala merakla bekelediği acılık acılmama konusunda hala bir muaama olan gamegarden okey bedava okey farkı ile size hizmet sunmak istiyor.

Yılların eksitemedigi gamegarden okey bilindigi üzere kapandı. Acılmayacagı belli oldu.

okey oynamk hem üyeliksiz hemde bedava hiç bir ücret ödemeden salonlarimizda okey oynamaniız mümkündür.Sadece yapmanız gereken okey oyna girişlerini kullanip genel salona bağlanmak olacaktır dilerseniz ücretsiz üyelikle bi rumuz belirleyip okey oyununa girebilirsiniz yada üye olmadan okey oynamak istiyorum diyorsanız misafir girişlerini kullanarak misafir olarak girebilir okey oynayabilirsiniz.

idda ediyoruz okey oynamak hic bu kadar zevkli olmadı tiryakisi olup her zaman girmek isteyeceğiniz bir ortam giremediğinizde bile aklinizdan cıkmayacak bir site üyesiz okey denemeden gecmeyin ıstaka sunuxularinda hizmete devam eden üyesiz okey salonlarina girmek icin yukardaki resme tıklayın yada aşağıdaki direk giriş linki ile tercih sizin ama mutlaka girin görmeden denemeden gecmeyin.

 

Hemen ücretsiz oyuna başla butonunu tıklayarak genel odamıza gireceksiniz. Size 3 seçenekte oynamaya başlataçagız, ilk girmeniz gereken takma isminiz, sizi yansıtan ve sizin özelliklerinizi anlatan bir isim veya takma isim kullanarak bunu belirledikden sonra, şifre bölümüne geçeçegiz. şifre bölümünde daha sonra kullanaçagınız için zor ve unutmayacağınız şifre olması gereklidir, Daha sonraa oyuna girmek için kaydet butonunu tıkladıktan sonra yüzlerce kişi karşınızda sizler sohbet ve okey oynamak için beklemektedir. Hemen sizde sağ köşede yeni masa aç butonuna tıkladıktan sonra Masa açarak oyuncuları bekleyebilirsiniz

 

 

okey oynamak istiyorum