Dunyanin en eglenceli okey sitesine hosgeldiniz. www.bedavaokey.net ile Okey oyunu'nun keyfini çıkarın. Benzersiz avatar sistemi,bir çok avatar giyimi,özel oyuncu profili, dinamik per oluşturma sistemi, akıllı drag&drop gameplay ve ilgi çekici sohbet seçenekleriyle okey oyunu en eğlenceli adresidir.

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu özellikler ve şaşırtıcı şemaları ile altinstar'da okey oyunu'nun farkına varacaksınız. Farklı ülkelerden farklı kişilerle iletişime geçip kültür gelişiminede yardımcı olmanızı sağlar.

 

Ayrıca kazandığınız oyun sayısına göre toplandığınız puanlarla çeşitli kategorilere girip daha zevkli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca versiyon 2.1 sayesinde özel yüz ifadeleri kullanabilir ve arkadaş bulucu sayesinde arkadaşlarınızı bulup bir masada okey oynaya bilirsiniz.

Oyuncularla ayrı bir sekmede iletişime geçip özel sohbet edebilirsiniz. Unutmayın www.bedavaokey.net da okey oyunu bir ayrıcalıktır. Sizde sitemize gelin ve sizde bu okey oyunu'nun ayrıcalığın tadını çıkarın .Bu siteyi arkadaşlarınızı önerip sosyal paylaşım sitelerinde beğenerek yeniliklerini taktik ve uygulamalarını öğrenebilirsiniz. Ve belirli aralıklarla verilen promosyonlarımızı öğrenmek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

 

Size sadece bir tık kadar uzağız www.bedavaokey.net da hesap nasıl açılır? Oyunu başlattığınızda giriş ekranı açılır. Yeni oyuncuların oyuna başlamadan önce bir hesap açmaları gerekir. Bunun için adınızı, e-posta adresinizi doldurup bir giriş şifresi oluşturmanız gerekir. Daha önce bir hesap açmış iseniz e-posta adresinizi ve giriş şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.Giriş yaptığınızda lobiye nasıl girebilirsiniz ve masaya nasıl oturabilirsiniz? Giriş yaptığınız zaman bedava okeylobisine girersiniz. Burada profilinize giriş yapabilir veya değişik masalara oturabilirsiniz.

 

Ekranın ortasında katılabileceğiniz tüm açık masaların bir listesi bulunur. Oynamak istediğiniz masayı seçip sağ taraftaki "masaya otur" butonuna tıklayarak bu masaya oturabilirsiniz. Seçtiğiniz masa yeni bir sekme olarak ekranda açılacaktır. Ekranın altında gözüken sekmeli tarayıcılara tıklayarak oyun esnasında basitçe ekran değiştirebilirsiniz.Ve açtığınız hesapta istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Türkiye'nin en popüler gerçek masa hissi yaşattıran tek sitesi olan www.bedavaokey.net ' da binlerce kişi bedava okey oyunu oynamanın keyfini yaşıyor. Herkesi bekliyoruz. Unutmayin 101 okeyin sitesi www.bedavaokey.net.

 

 

okey oynamak istiyorum